Lasīt rakstu »Foto: 27. maija "Ghetto Football" fināls un apbalvošana

Fjodorovs, Hlibovs, Kokins un Blūms kā "Večuki" uzvar "Ghetto Football" turnīrā

Lasīt rakstu »Fjodorovs, Hlibovs, Kokins un Blūms kā "Večuki" uzvar "Ghetto Football" turnīrā

Aivis Barkovskis: Grūtāk ir spēlēt pret hokejistiem

Lasīt rakstu »Aivis Barkovskis: Grūtāk ir spēlēt pret hokejistiem

Lasīt rakstu »Foto: 26. maija "Ghetto Floorball"

Lasīt rakstu »Foto: 26. maija "Ghetto Floorball" fināls un apbalvošana

26. maija "Ghetto Floorball" uzvaru izrauj "Skolnieki"

Lasīt rakstu »26. maija "Ghetto Floorball" uzvaru izrauj "Skolnieki"

Vēsturiskie foto: Pirmais "Ghetto Football" turnīrs pirms četriem gadiem

Lasīt rakstu »Vēsturiskie foto: Pirmais "Ghetto Football" turnīrs pirms četriem gadiem

Lasīt rakstu »Otrdienas ''Ghetto Floorball'' laikā notiks pirmais ''Viens pret vienu'' turnīrs

Lasīt rakstu »Foto: 23. maija Jēkabpils "Ghetto Games" Inline skrituļslidošana

Lasīt rakstu »Foto: 23. maija Jēkabpils "Ghetto Baby Slam Dunk"

28.05.2015 » Jaunumi

"Ghetto Football" turnīrs otro reizi šajā sezonā notika Rīgā, Grīziņkalnā.

Lasīt tālāk »

27.05.2015 » Jaunumi

"Ghetto Football" sezonas otrajā turnīrā trešdien, 27. maijā Rīgā, Grīziņkalnā Vecākās grupas 75 komandu konkurencē pirmo vietu izcīnīja labi pazīstamo futbolistu kvartets - Artūrs Fjodorovs, Juris Hlibovs, Kristaps Kokins un Emīls Blūms. Ar "Večuku" vārdu startējušā komanda finālā cīnījās neizšķirti ar "AK 37", bet pēcspēles izgājienos vienīgos vārtus guva "Večuku" uzbrukuma līderis Fjodorovs. Trešo vietu ieguva "AAAA".

27.05.2015 » LAT

Par pirmo ''Viens pret vienu'' turnīra uzvarētāju interesantā finālspēlē kļuva baušķenieks Aivis Barkovskis, kurš šosezon Ghetto Floorball pārstāv komandu ''Sportsbauska.lv''. Kopā ar otru finālistu Aleksandru Galkinu un abiem pārējiem pusfinālistiem Aivis garantējis vietu lielajā superfinālā, kas paralēli Ghetto Floorball sezonas noslēgumam risināsies 25.augustā. Pēc turnīra aicinājām florbolistu uz nelielu sarunu, lai noskaidrotu iespaidus par ''1:1'' turnīriem un jauno sezonu.

"Ghetto Games" šīs sezonas pirmajā turnīrā - "Ghetto Floorball" - otrdien, 26. maijā Rīgā, Grīziņkalnā startēja 80 komandas. Par čempioniem kļuva "Skolnieki".

"Ghetto Floorball" sezonas trešajā posmā otrdien, 26. maijā Rīgā, Grīziņkalnā Vecākajā grupā 80 komandu konkurencē laureātu trijniekā iekļuva "Skolnieki", "Pingvīni" un "Baigie špīleri".

26.05.2015 » Jaunumi

"Ghetto Games" sezonas turpinājumā otrdien, 26. maijā Rīgā, Grīziņkalnā Vecākajā grupā pirmo vietu izcīnīja "Skolnieki", kas prata atspēlēties un uzveikt "Pingvīnus" - 4:3 (1:2). Trešo vietu 80 komandu konkurencē izcīnīja "Baigie špīleri".

"Ghetto Basket" ranga vadībā - "Viss.lv/ProBasketball", "Filter" un "Ādažu hīti"

"Ghetto Basket" jaunajā sezonā aizvadīti pirmi trīs posmi. Komandas divreiz sacentušās Rīgā, Grīziņkalnā, bet reizi - Jēkabpilī. Arī šonedēļ būs divas iespējas papildināt ranga punktu krājumu - vispirms ceturtdien, 28. maijā Grīziņkalnā, bet piektdien Ikšķilē. Superfinālā 27. augustā startēs Vecākās grupas 16 komandas, Sieviešu grupas četras vienības un Jaunākās grupas astoņas komandas.

25.05.2015 » Jaunumi

"Ghetto Games" vēsturē pirmais "Ghetto Football" turnīrs notika 2011. gada 25. maijā, sacenšoties 18 komandām. Par pirmajiem čempioniem kļuva "Jozin z Bazin" - Jevgeņins Ļepjoškins, Arvis Vilkaste, Harolds Kavinskis, Jurģis Liepnieks-Liepiņš.

Otrdien, 26.maijā Grīziņkalnā tiks aizvadīts otrais šī gada Ghetto Floorball Rīgas turnīrs, kura ietvaros spēlētājiem būs iespēja paspēkoties šīs sezonas pirmajā ''Viens pret vienu'' turnīrā.

24.05.2015 » LAT

"Ghetto Games" Jēkabpils izbraukuma pasākumu ietvaros sestdien, 23. maijā skeitparkā sacentās Inline skrituļslidošanas meistari. Uzvarēja Reinis Grandāns, bet labāko trijniekā iekļuva arī Jānis Ķirpis un Konstantins Makarovs.