Lasīt rakstu »31. augustā Jaunmārupē astoņas komandas "Ghetto Football 7x7" cīnīsies par 1000 eiro balvu

Lasīt rakstu »Foto: 27. augusta "Ghetto Basket Final Battle" 4. daļa

Lasīt rakstu »Foto: 27. augusta "Ghetto Basket Final Battle" 3. daļa

Lasīt rakstu »Foto: 27. augusta "Ghetto Basket Final Battle" 2. daļa

Lasīt rakstu »Foto: 27. augusta "Ghetto Basket Final Battle" 1. daļa

Lasīt rakstu »"Viss.lv/ProBasketball" brauks uz Ņujorku, "ProBasketball" dāmas - uz Barselonu, Bērziņš - uz Lilli

Lasīt rakstu »Foto: 26. augusta "Ghetto Football Final Battle"

2015. gada "Ghetto Football" čempioni - "Varakļāni"

Lasīt rakstu »2015. gada "Ghetto Football" čempioni - "Varakļāni"

Ghetto Games finālu batli

Lasīt rakstu »Ghetto Games finālu batli

Lasīt rakstu »Foto: 25. augusta "Ghetto Floorball Final Battle"

28.08.2015 » Jaunumi

"Ghetto Football" šosezon vēl nav beidzies. Pēdējās un ļoti iespaidīgas balvas izspēle notiks pirmdien, 31. augustā Jaunmārupes stadionā. Spēļu sākums plkst. 18:00.

Lasīt tālāk »

Ceturtdien, 27. augustā Rīgā, Grīziņkalnā notika "Ghetto Basket Final Battle".

27.08.2015 » Jaunumi

Ceturtdien, 27. augustā Rīgā, Grīziņkalnā ar "Final Battle" tika pielikts krāšņs punkts "Ghetto Basket" septītajai sezonai. Kabanu grupā par čempioniem kļuva un Andra Biedriņa dāvāto braucienu uz Ņujorku izcīnīja "Viss.lv/ProBasketball". Sieviešu konkurencē čempioniem dāvāto braucienu uz Barselonu izcīnīja "ProBasketball", bet U15 grupā lielāko balvu - braucienu uz Eiropas čempionāta finālu Lillē saņēma vērtīgākais spēlētājs Ojārs Bērziņš no Valmieras "Bluķa".

Trešdien, 26. augustā Rīgā, Grīziņkalna notika "Ghetto Football Final Battle".

Trešdien, 26. augustā Rīgā, Grīziņkalnā par "Ghetto Football" čempioniem kļuva "Varakļānu" futbolisti, kuri finālā ar 5:1 apspēlēja "Sprinterus". Trešo vietu ieguva "Sojuz". U16 grupā turpinājās "Dream Team" uzvaras gājiens, jo pirmajai vietai sezonas rangā tika pievienots arī čempionu tituls.

26.08.2015 » LAT

No 25. līdz 27. augustam Grīziņkalnā norisināsies Ghetto Games 7. sezonas Superfināli. Nāc atbalstīt savējos!

26.08.2015 » Jaunumi

Otrdien, 25. augustā Rīgā, Grīziņkalnā ar "Ghetto Floorball" finālcīņām tika aizsākta "Ghetto Games" septītās sezonas "Final Battle" sērija.